Rambler42
Member
Passing through Lafayette Louisiana this weekend and stopped in at an LGS there. I found two 8 lb. jugs of Unique. First Unique I has seen on a shelf in months! I bought both. Worked out to about $33.50 a lb. I was very pleased. Now I am in good shape for a long time!